Movies
Ratings
750- The People UpstairsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Send HelpRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.0- Good Luck, Have Fun, Don't DieRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
HomunculusRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0- Frank vs. GodRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 0.5