Movies
Ratings
21
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0