Movies
Ratings
544
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 1.5- Wall to WallRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.5
NoiseRated ★ 2.5- Leave the World BehindRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5