Movies
Ratings
515
Anyone But YouRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5- Sitara: Let Girls DreamRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.0- Gangubai KathiawadiRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0