Movies
Ratings
300
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Father StuRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
Code 8Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ElizabethRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
Perfect StrangersRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OrlandoRated ★ 3.0
Everybody's FineRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0