Movies
Ratings
854- The MatchRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Choir of GodRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
AnthropoidRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Rebel RidgeRated ★ 3.0
StillwaterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5