Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5