Series
Ratings
19
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
K-ON!!Rated ★ 2.5
K-ON!Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5