Movies
Ratings
40
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0- Northanger AbbeyRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0