Movies
Ratings
319
28 Years LaterRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 2.0- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0