Movies
Ratings
539
HamnetRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0- Queen of ChessRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5- About FamilyRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 2.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.5
GundaRated ★ 3.5
TrapeziumRated ★ 2.0- SiratRated ★ 4.0
- HIKARU UTADA SCIENCE FICTION TOUR 2024Rated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0