Movies
Ratings
245
The Big ShortRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.5