Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 2.5- Kill BoksoonRated ★ 2.0
TarRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Fast Food NationRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5