Titles you rated
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
- UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5