Movies
Ratings
198
Man on FireRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5