Movies
Ratings
797- Wall to WallRated ★ 2.0
- The Electric StateRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 0.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5