Movies
Ratings
1709
KOKUHORated ★ 4.0- The Great FloodRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.0
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Pale MoonRated ★ 4.0
The Scythian LambRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5- Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
- PreyRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 2.5
When Evil LurksRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.5