Movies
Ratings
616
Alien: CovenantRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Saving Jessica LynchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5