Movies
Ratings
688
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Outlaw KingRated ★ 2.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 3.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5