Movies
Ratings
62
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 3.0- Far From the TreeRated ★ 3.0
- Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
One SecondRated ★ 4.5
In Front of Your FaceRated ★ 3.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5- The PrayerRated ★ 1.5

The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0- People in ElanciaRated ★ 3.0

HuntRated ★ 3.5
DualRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 2.5
FleeRated ★ 3.0