Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 3.5
Asakusa KidRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
リトル・サブカル・ウォーズ ヴィレヴァン!の逆襲Rated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Creating The Queen's GambitRated ★ 4.0
BubbleRated ★ 3.5
Will I be single forever?Rated ★ 3.0
On-Gaku: Our SoundRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 2.5
The Apology KingRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Masquerade HotelRated ★ 3.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5