Titles you rated
SoulRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0