Movies
Ratings
132
The PeacemakerRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0- The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The AxRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
The CounterfeitersRated ★ 4.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0