Movies
Ratings
51
Brave CitizenRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
- My Secret SantaRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0- MantisRated ★ 2.0
- Love UntangledRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 2.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 2.5- UnlockedRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.5
The Devil's PathRated ★ 2.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.5