Movies
Ratings
230
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
- HarbinRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0