Movies
Ratings
887- Time to HuntRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5