Movies
Ratings
436
The HandmaidenRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5- Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.5

LUCK KEYRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5