Movies
Ratings
440- WhiplashRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5