Movies
Ratings
1108- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 3.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0- I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 3.0