Movies
Ratings
235
The Blind SideRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
The ScamRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5