Movies
Ratings
163
It ComesRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
The Lost BoysRated ★ 3.0
Hakuchi: The InnocentRated ★ 3.0
StarfishRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Toxic AvengerRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
The CellRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Natural Born KillersRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 2.5
Fly Me to the SaitamaRated ★ 3.0
FreaksRated ★ 4.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Yakuza WivesRated ★ 4.5