Movies
Ratings
1127- War MachineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5- The King's WardenRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5- Down PeriscopeRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 2.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5