Movies
Ratings
391
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 0.5
AliensRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5- Hijack 1971Rated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0