Titles you rated
The HousemaidRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0- Princess AuroraRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0