Movies
Ratings
438
ArrivalRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5