Movies
Ratings
710
PeninsulaRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0- Secrets of the Saqqara TombRated ★ 4.5
- 365 DaysRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5