Movies
Ratings
547
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0