Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0- Your LetterRated ★ 5.0
- The UglyRated ★ 5.0
- Love UntangledRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
DuneRated ★ 1.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5