Movies
Ratings
1793- Farewell Duman RiverRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
The Great War of ArchimedesRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 4.0- Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5