Movies
Ratings
1849
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
Karate Kid: LegendsRated ★ 0.5
DollhouseRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 2.5
NoiseRated ★ 2.5
The Door into SummerRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Almost FamousRated ★ 1.5
KidnappedRated ★ 0.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Lady Chatterley's DaughterRated ★ 1.5
L'AMANTE DI LADY CHATTERLEYRated ★ 1.0
Lady Chatterley's LoverRated ★ 1.5
Lady ChatterleyRated ★ 2.5
The HoursRated ★ 0.5
For Your Eyes OnlyRated ★ 1.5
21Rated ★ 2.5
The Cider House RulesRated ★ 2.5
DuneRated ★ 0.5