Movies
Ratings
1415
IntroductionRated ★ 2.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.5
Walk UpRated ★ 4.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.5
The BFGRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.0
BlackmailRated ★ 4.5- Night GalleryRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0- 2 DoorsRated ★ 4.0
- The RemnantsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
You've Got MailRated ★ 2.5
MissingRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5- Our PresidentRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5