Titles you rated
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0- Tokyo TaxiRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Me, Myself and MumRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
All's Well, Ends WellRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Princess BrideRated ★ 4.0
Beware the GonzoRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0