Movies
Ratings
350
Being John MalkovichRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
George of the JungleRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
CasperRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0