Movies
Ratings
458
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0- GukpungRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0- SiratRated ★ 4.0

My SunshineRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0- 3670Rated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5