Movies
Ratings
1322
BeanpoleRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 4.5
Not One LessRated ★ 4.5
Eighth GradeRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
GreenbergRated ★ 4.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.5- The Last TrickRated ★ 3.5
- A Game with StonesRated ★ 4.0
- Historia Naturae (Suita)Rated ★ 4.0
- FloraRated ★ 3.0
- The FlatRated ★ 4.5
- A Quiet Week in the HouseRated ★ 3.0
- Dimensions of DialogueRated ★ 5.0
- Down to the CellarRated ★ 5.0
- Meat LoveRated ★ 3.5