Movies
Ratings
73
Pulp FictionRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0- Die, My LoveRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5- The SingersRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0- AnimaRated ★ 2.0
- Fake LiesRated ★ 1.5
The InnocentsRated ★ 2.5- GuestRated ★ 3.5
- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 2.0
- The Mountain Between UsRated ★ 3.5
- Planet SpoiliaRated ★ 3.0