Movies
Ratings
411
Ready or NotRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
Utøya: July 22Rated ★ 3.0
NitramRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
SmileRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5- DisenchantedRated ★ 3.0

Goosebumps: The MovieRated ★ 1.5
The InerasableRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.5
The NunRated ★ 4.0
Shinjuku Swan IIRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
ProphecyRated ★ 3.0
Pet SemataryRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5