Movies
Ratings
274
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- Lost in StarlightRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0