Movies
Ratings
550
EddingtonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Back to BlackRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- ProblemistaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0- The ForgivenRated ★ 3.5
The Good ShepherdRated ★ 4.0