Movies
Ratings
133
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.0
CartRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 3.5- Rules of DatingRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5